Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

A2 Warszawa - Poznań

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • A2 Warszawa - Poznań

    Agamek12, manewr wyprzedzania wykonales wzorowo wiec miales prawo pokazac mu srodkowy palec w odwecie za bulwersujace gestykulacje kolesia :lol:

  • #2
    A2 Warszawa - Poznań

    Ile by kosztował przejazd taką trasą osobówką ?

    Pełno tam tych operatorów i nie mogę się połapać

    Opłaty zaczynają się od Strykowa ?
    Czarna perła O2 FL:
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=58593

    Komentarz


    • #3
      2 bramki do konina 2x14zł = 28zł + Konin-Stryków: 9,90zł

      W sumie daje to 37,90, bo odcinek Stryków-Warszawa jest jeszcze bezpłatny
      B,C 1.8T

      Komentarz


      • #4
        jak będzie całość płatna to od WAW do granicy ma ta przyjemność wynieść 80 PLN w jedną stronę. :evil:
        If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
        _______________________________________
        a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez aro_40
          jak będzie całość płatna to od WAW do granicy ma ta przyjemność wynieść 80 PLN w jedną stronę.
          oczywiście jest to duzo, ale jak wspomnę podróże z W-wy do Świecka przed kilkoma laty, kiedy nie było nawet fragmentu autostrady to aż skóra cierpnie :lol:
          saport techniczny baj DGW
          była BKD+DSG '05 120kkm
          była BXE '08 190kkm
          no i nie ma :-)

          Komentarz


          • #6
            Bardzo sie mnie podoba opcja Konin-Strykow. Zaspalem ostatnio na chrzciny i dzieki A2 spokojnie nadrobilem i zdazylem

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez octaviars1
              Zaspalem ostatnio na chrzciny i dzieki A2 spokojnie nadrobilem i zdazylem
              już widzę jak leciałeś :twisted:
              nasze auta: MÓJ SMOCZEK

              Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

              Komentarz


              • #8
                generalnie gdyby nie opłaty to A2 byłoby piękne - w poniedziałek wieczorem wyjazd z Wawy na bane zajął mi 5 minut 16:03 timer start - 1853 timer end - Poznań centrum w tym 20minut na paliwo, bułę i "jedyneczke"

                Całość nieznacznie psuje kilka kilkunasto-kilometrowych odcinków zaraz za Wawą, na których jest "70" i garby :/ pewnie sie spieszyli i nie zdarzyli wygladzic polaczen miedzy poszczegolnymi etapami pracy - pewnie sie poprawi po Euro...

                Komentarz


                • #9
                  Po co poprawiac jak asfalt zwijaja i chowaja do garazu. Będzie nastepna impreza w Polsce to sie znowu rozwinie

                  Komentarz


                  • #10
                    całkowity koszt przejazdu 79zł

                    [ Dodano: Sro 20 Cze, 12 15:05 ]
                    oczywiście w jedną mańkę

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez g4cek
                      całkowity koszt przejazdu 79zł

                      [ Dodano: Sro 20 Cze, 12 15:05 ]
                      oczywiście w jedną mańkę
                      oczywiscie trasa warszawa-granica...
                      bo cena za przejazd zgodny z pytaniem to ca.38 PLN (bez paru groszy)

                      Komentarz


                      • #12
                        yogi_at_pozen, no tak, tak

                        [ Dodano: Czw 21 Cze, 12 14:49 ]
                        a ja mam od razu pytanko będe jechał ale z berlina do wawy ale nie chce a2 to którędy najlepiej?

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez BADYL
                          Zamieszczone przez octaviars1
                          Zaspalem ostatnio na chrzciny i dzieki A2 spokojnie nadrobilem i zdazylem
                          już widzę jak leciałeś :twisted:
                          Jak najszybciej :diabelski_usmiech

                          >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                          Komentarz


                          • #14
                            g4cek, z Poznania stara trasa: kostrzyn,nekla, wrzesnia, potem kawalek autostrada, zjezdzasz w slupcy, do konina, i potem znowu stara trasa do kola, kutno,lowicz,sochaczew. Aktualnie masz promocje od Konina do Strykowa 9.90zl za autostrade a dalej do Warszawy masz za darmo jeszcze autostrade

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Rudd
                              2 bramki do konina 2x14zł = 28zł + Konin-Stryków: 9,90zł
                              dokaldnie tyle to kosztuje
                              Zamieszczone przez yogi_at_pozen
                              generalnie gdyby nie opłaty to A2 byłoby piękne - w poniedziałek wieczorem wyjazd z Wawy na bane zajął mi 5 minut 16:03 timer start - 1853 timer end - Poznań centrum
                              o widzisz ja w poneidziałek tez tak echalem tylko że startowalismy o 15.30 zajechaliśmy na 18.15
                              tez jechałeś na mecz?
                              BYŁA o1 rs
                              BYŁA o2 1.6
                              JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                              Komentarz


                              • #16
                                Odgrzeję: czy za przejazd Warszawa -> Stryków -> Kutno coś się płaci na bramkach? Nie potrafię znaleźć takiej informacji...
                                Chodzi mi o to: Mapy Google
                                Adam... Używam:
                                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                Passek: B6 175KM/366Nm

                                Komentarz


                                • #17
                                  w Strykowie płacisz za osobówkę prawie dychę i dalej do Warszawki nie płacisz

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    kjedi, płacę dychę jadąc do Kutna, czy płacę dychę jadąc do Warszawy? Bo jak jechałem z Warszawy przez Stryków do Łodzi, to nie płaciłem (chyba?)...
                                    Adam... Używam:
                                    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                    Passek: B6 175KM/366Nm

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez Agamek12
                                      Bo jak jechałem z Warszawy przez Stryków do Łodzi, to nie płaciłem (chyba?)...
                                      Warszawa=>Stryków jest bezpłatna - w każdym razie była jeszcze w zeszłym tygodniu :szeroki_usmiech
                                      Stryków => Poznań coś koło dychy ale nie pamiętam dokładnie ile pierwsza bramka a potem 2,3 to już u kulczyka po 16 za bramkę chyba
                                      Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                                      => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                                      => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                                      => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                                      "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez Agamek12
                                        Odgrzeję: czy za przejazd Warszawa -> Stryków -> Kutno coś się płaci na bramkach? Nie potrafię znaleźć takiej informacji...
                                        Chodzi mi o to: Mapy Google
                                        Cześć,
                                        na trasie którą wybrałeś nie ma jeszcze bramek.
                                        skrzyżowanie A1 z A2 jest jeszcze przed PPO Stryków.
                                        Jakby co to GDDKiA kasuje za przejechany kilometr 10 gr. (osobowe, motur połowę tego)

                                        Pierwsza lepsza mapka. Ceny orientacyjne bo się trochę nie zgadzają.
                                        Just a moment...

                                        Pozdr.
                                        Andrzej

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          a ja tez jak wyzej wole zaplacic i jechac w miare spokojnie , kilkanascie lat jezdzilem bez autostrady do granicy i faktycznie byla masakra tiry pedzace na lep na szyje i panowie w bmw na 2ciaglych wyprzedzający ech w koncu mamy autostrady :roll: - powialo sarkazmem ?)
                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=81807
                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ghlight=likoss
                                          http://www.jiu-jitsu-gruppe-heinrich-jansen.de/

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            płacisz na bramkach, ale za to jedziesz kulturalnie, bo szybciej, bez nerwów i nie zużywasz paliwa na ciągłe zmiany prędkości, wyprzedzanie itp.
                                            ale system bramek to dramat. powinny byc na zjazdach (tak jest na kujawsko-pomorskiim autobanie) a nie na samej autostradzie. no i okolice A2 to pustynia, prawie nie ma gdzie zjeść i zatankować.
                                            Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              staram sie na atostradzie nie tankowac a jemy w McDonaldach albo po zjezdzie na jaks zajazd poza autostrada
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=81807
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ghlight=likoss
                                              http://www.jiu-jitsu-gruppe-heinrich-jansen.de/

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                A jak masz ViaTool to podjeżdżasz sobie na V-I-P i długa, bez wyciągania reki. Najlepsze jest jak jakiś jelonek za tobą wjedzie i stoi i stoi i się nie otwiera, a za nim kolejka TIR. He he

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  zaraz się popłaczę z radości, jakie mamy autostrady
                                                  wycieczki krajoznawcze w okolicy węzłów, żeby coś zjeść i zatankować
                                                  system strzyżenia owiec na bramkach taki że i Stalin by się cieszył
                                                  Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X